Założyciele WB Electronics Wizjonerami 5-lecia | WB Electronics

Założyciele WB Electronics Wizjonerami 5-lecia

Założyciele WB Electronics Wizjonerami 5-lecia

Piotr Wojciechowski, jeden z założycieli i główny udziałowiec naszej firmy, odebrał prestiżową nagrodę Dziennika Gazety Prawnej – „WIZJONER 5-lecia”. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali w czasie trwania Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie.

Nagroda Dziennika Gazety Prawnej, jest przyznawana wiodącym postaciom polskiego biznesu. W tym roku kapituła wyłoniła najlepszych właścicieli firm i menadżerów, którzy mieli wizję, determinację i odwagę, którzy wdrożyli wielkie projekty mimo niesprzyjającego otoczenia rynkowego, i którzy dzięki swojemu uporowi i determinacji potrafili podnieść wartość firmy.  Wśród tegorocznych laureatów nagrody WIZJONERZY znaleźli się – Emilian Kamiński – Dyrektor i założyciel warszawskiego Teatru Kamienica, Czesław Lang – wicemistrz olimpijski w kolarstwie i założyciel firmy Lang Team, Roman Karkosik – właściciel firmy Boryszew S.A., Paweł Pisarczyk – Prezes firmy Atende Software oraz Piotr Voelkel – założyciel Grupy VOX.

Ponieważ tegoroczna gala była jubileuszową edycją przyznawanej corocznie nagrody, redakcja Dziennika Gazety Prawnej postanowiła przyznać specjalne wyróżnienie „ WIZJONER 5 – lecia” założycielom naszej firmy Panom Piotrowi Wojciechowskiemu i Adamowi Bartosiewiczowi.

Wizjonerzy to ludzie, którzy nie tylko pokazali, że mają fascynujący pomysł na biznes, ale też z powodzeniem go realizują osiągając sukcesy finansowe. Ich pomysły są trwałe i bronią się także w trudnych okolicznościach. To przedsiębiorcy, którzy wyróżniają się wytrwałością w realizacji wyznaczonych celów.

Gali wręczenia nagród towarzyszyła debata pt. „Zmiana – jak przygotować na nią swój biznes”. W dyskusji na temat zamian jakie zachodzą w biznesie i jak być do nich przygotowanym Piotr Wojciechowski podkreślił rolę nie tylko wiedzy ale również swoistej intuicji. „Żeby zrobić biznes, trzeba być artystą i mieć intuicję. Wiedzieć, kiedy zrobić krok do przodu, a kiedy do tyłu”.