FlyEye podczas szczytu NATO i Światowych Dni Młodzieży | WB Electronics

FlyEye podczas szczytu NATO i Światowych Dni Młodzieży

DSC_3872

Przez cały lipiec flagowy produkt WB Group – Bezzałogowy System Powietrzny FlyEye – aktywnie uczestniczył w dwóch największych wydarzeniach w naszym kraju: Szczycie Sojuszu Północnoatlantyckiego w Warszawie oraz Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.


Podczas Szczytu NATO, system zaprojektowany przez inżynierów WB Group był prezentowany głowom państw i szefom rządów a także najwyższym rangą wojskowym z krajów członkowskich i partnerskich Sojuszu. Możliwość prezentacji systemu bezzałogowego zaprojektowanego i produkowanego przez polską firmę, podczas najważniejszego wydarzenia z punktu widzenia polityki bezpieczeństwa międzynarodowego, jest doskonałą platformą do promocji rozwiązań oferowanych przez krajowy przemysł obronny. Wsparcie w takiej postaci, a także rekomendacje o systemie FlyEye udzielone przez Ministerstwo Obrony, są szczególnie cenne w świetle toczących się zagranicznych postępowań przetargowych na rozwiązania zaprojektowane i oferowane przez WB Group.
Pod koniec miesiąca natomiast, w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie System FlyEye został także zaprezentowany Pani Premier Beacie Szydło oraz Wicepremierom Mateuszowi Morawieckiemu i Jarosławowi Gowinowi na wystawie polskich osiągnięć technologicznych w Pawilonie Polskim, jaki u stóp Wawelu zorganizowała Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych przy współpracy m.in. Ministerstw Rozwoju oraz Nauki i Szkolnictwa Wyższego. System FlyEye – flagowy produkt WB Group w obszarze systemów bezzałogowych spotkał się z bardzo przychylnym przyjęciem i zainteresowaniem ze strony przedstawicieli władz RP, oraz tysięcy gości z całego świata jacy odwiedzili Polski Pawilon.